Lawety samochodowe prudnik

Tajemniczy małżonek

Dokładnie osiem lat temu poznałam chłopaka, który dzisiaj jest już moim współmałżonkiem. Najwspanialszym na świecie i w całej galaktyce. Potrzebujecie wiedzieć, jak to się rozpoczęło?
Tuż po zakończeniu studiów pozyskałam od rodziców samochód. Nie była to nówka z salonu, ale był cudowny i w moim ulubionym, czerwonym kolorze. Podróżowałam nim spokojnie a także w niedalekie trasy, bowiem nie miałam jeszcze wprawy.
Musiałam załatwić sprawę na mieście, toteż jak najszybciej udałam się w kierunku pojazdu. Wsiadłam i pomknęłam. Spieszyłam autostradą, drogą szybkiego ruchu, a później poruszałam się w miejskiej dżungli. Przejeżdżałam już przez ostatnią skrzyżowanie, aż nagle poczułam harmider i uderzenie. Niebieski polonez wjechał we mnie, a mój zacny opel wylądował na słupie sygnalizacji świetlnej. Mnie nieomal nic się nie wydarzyło, jednakże z mojego samochodu został wrak. Ktoś przywołał policję, ktoś inny karetkę. Tymczasem ja zadzwoniłam do swojego ubezpieczyciela. Przybyła pomoc drogowa i zabrała mój zepsuty środek transportu.
Wiecie czym zajmuje się mój mężczyzna? Obsługuje lawety samochodowe. To otóż to ten pan z pomocy drogowej, którego poznałam tamtego dnia.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

sitemap